Silny ból żołądka, poczucie zimna, dreszcze

W nocy Mama 2 razy wymiotowała- bardzo silny ból żołądka, poczucie zimna,dreszcze i wysokie ciśnienie,brak gorączki,stolec lużny. Ból zaciskający żolądek-podobny jak przy okresie nawet po zjedzeniu pieczywa ryżowego i piciu przegotowanej wody. Tydzień przed tym usg brzucha nie wykazało żadnych zmian...

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy infekcji układu pokarmowego, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem tego w stanie stwierdzić, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, zwłaszcza nie znając historii medycznej Mamy.