Silny ból żołądka przed okresem

Pisze tutaj bo moze ktos mial taki sam problem i mi WRESZCIE pomoze... ... a mianowicie co jakis czas przed okresem kilka dni mam straszny atak bolu zoladka (tak na srodku wysoko), jest to taki dziwny bol ze wystepuje tylko podczas chodzenia- gdy leze czuje sie wspaniale, a gdy tylkoo wstane to az slabo mi z bólu... co to moze byc? po ok 3 dniach przechodzi... ale przez te 3 dni jestem wykluczona z zycia... ginekologicznie wszystko ok, badania krwi ok, gastroskopie tez mialam nie raz... pomocy

Magdalena StusiĹska

Być może są to problemy z trzustką lub wątrobą? Czy miała Pani wykonane USG jamy brzusznej?