Silny ból żuchwy w miejscu gdzie podawane było znieczulenie

Witam, po wczorajszej wizycie u dentysty odczuwam silny ból żuchwy w miejscu gdzie podawane było znieczulenie, dodatkowo pod palcami czuć jakby zgrubienie. Leczona była dolna szóstka, a znieczulenie było podawane kilkukrotnie, ponieważ nadal odczuwałam dyskomfort. Czy może być to spowodowane nieprawidłowo podanym znieczuleniem? Co powinnam w tej sytuacji zrobic? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Witam!
Ból tego typu jest powikłaniem po znieczuleniu i się zdarza...! Niestety powikłania związane z unerwieniem leczą się dość długo-kilka dni do tygodni i trzeba będzie trochę poczekać na rezultat... Można się wspomóc witaminą B Complex! Na pewno wszystko skończy się dobrze! Pozdrawiam.

Witam!
Droga pani, czasami mimo prawidłowego podania znieczulenia pacjent nadal odczuwa ból, w takim przypadku trzeba zwiększyć dawkę leku. Ten ból, który pani odczuwa powinien minąć za kilka dni. Jeżeli nie to po wykonaniu badania radiologiczego tej okolicy pójść do dentysty bądź chirurga szczękowo-twarzowego.
Pozdrawiam.