Silny, gesty, żółty katar u 13-miesięcznego dziecka

Witam. Syn ma 13 miesięcy. Od 9 dni ma bardzo silny, gesty, żółty katar. Nos jest ciągle zapchany. Ma trudności w oddychaniu i nie może spać. Byliśmy 2 razy u lekarza( ostatni raz 4 dni temu) Leki jakie przyjmował to sinulan, mucofluid, inhalacje pulmicortem, neosine. Płukanie nosa solą i woda morska. Doszedł kaszel. Osluchowo czysto, gardło czyste. Nic nie pomaga. Co jeszcze można zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Katar może trwać nawet do 2 tyg. Prosze robic inhalacje z soli fizjologicznej i oczyszczac nos jeśli utrudnia katar utrudnia codzienne funkcjonowanie w miedzy czasie sól morska. Powietrze w pokoju nawilzone, chłodne, przewietrzone pomieszczenia