Silny i długotrwały ból głowy a podejrzenie grypy

grypa/coś poważnego? od 3 dni jestem bardzo przeziębiona-kaszel taki jak w zapaleniu oskrzeli, katar, temp. ok 37,5 dzisiaj doszedł do tego dziwny ból głowy- punktowy ale bardzo silny i długotrwały (co jakiś czas)-[takie bóle miewałam wcześniej ale nie tak mocne i rzadsze - lekarze mówili że to nerwowe..] oprócz tego silny ból lewego obojczyka, kołatanie serca i bóle pleców. do lekarza się umówiłam, ale najbliższy termin za 2 dni.. martwić się czy brać witaminy i spokojnie czekać na wizytę ?

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania odpowiedniego badania klinicznego.