Silny i przeszywający ból kości

Witam od jakiegoś czasu mam bardzo śilny i przeszywający ból tzw kości elektrycznej , nie uderzyłam się i nie doznałam żadnego urazu ponadto odczówam ból w okolicach lewej strony karku mniej wiecej miedzy mieśniem równoległobocznym a podgrzebieniowym zle sypiam odczówam równierz ucisk na łoczeniu szczęki z żuchwą również z lewej strony proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć podłoże przeciążeniowe, zwyrodnieniowe, autoimmunologiczne, infekcyjne, itd. W celu określenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.