Silny kaszel u dziecka uczulonego na roztocza kurzu domowego

WITAM, MÓJ SYN MA 6 LAT I JEST UCZULONY NA ROZTOCZA KURZU DOMOWEGO I JEST STWIERDZONA ASTMA OSKRZELOWA Z PRZYCZYN UCZULENIOWYCH.OD TRZECH TYGODNI MA SUCHY KASZEL, MIMO STOSOWANIA LEKU WZIEWNEGO SERETIDE I INHALACJI Z PULMICORTU.NIC NIE USTĘPUJE.LEKARZ RODZINNY NIC NIE STWIERDZA.OD KWIETNIA DO SIERPNIA SYNKOWI NIC NIE BYŁO, A TERAZ JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ, BO NIC NIE POMAGA.SYNEK MA TEŻ NADREAKTYWNOŚĆ OSKRZELI, ALE JAKIE LEKI MOGĄ MU POMÓC?TAK TO CZUJE SIĘ DOBRZE,,A LE KASZEL GO MĘCZY BARDZO.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty alergologa bądź pulmonologa. Po rozpoznaniu problemu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.