Silny kaszel z dławiącym katarem i bólem zatok

Witam. Od dwóch tygodni męczy mnie silny kaszel, od tygidnia również katar z lekkim bólem zatok. Kaszel jest dławiący, zwłaszcza rano i w nocy, często też nie pozwala złapać oddechu, dusi. Bolą też mnie plecy na skraju żeber, co utrudnia odkrztuszanie.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem ponieważ bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić rozpoznania i zaproponować odpowiedniego leczenia.