Silny, kłujący atak bólu w kąciku oka

Witam, mam pytanie poniewaz od dluzszego czasu dostaje nagły,silny,klujacy atak bolu w prawym zewnetrznym kaciku oka,mam wrazenie jakby te klucie wychodzilo z kosci zewnetrznej strony oka,poczatkowo bol trwal krotko i byl bardzo ostry a teraz bol klucia odczuwam bez przerwy,lzawi mi oko i mam napady chwilowego,ostrego bolu. Prosze o pomoc, dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie zgłosić się do okulisty, konieczne jest badanie. Być może ma Pan ciało obce w oku, albo jest to ból w przebiegu jaskry.
Pozdrawiam