Silny lęk i próby samobójcze

parę tygodni to już trwa .mam mam straszny a to straszny lęk przed wszystkim ,zwłaszcza rano kiedy wstaje .boje się wszystkiego .boje się życia .tak sobie myślę ...bo jestem ,byłam kiedyś w silnej depresji .próbowałam popełnić parę razy i to wiele samobójstwo .leczyłam się lekami ale najbardziej pomogła mi psyho terapia .kiedyś pan doktor powiedział ze mam nerwice objawowa .w głowie walczę i jestem silna a dziwnie reaguje moje ciało .boje się jakieś leki '

Witam! Jeżeli pomogła Pani psychoterapia a teraz odczuwa Pani pogorszenie być może warto wrócić do kontaktu z psychoterapeutą. Jeżeli chęć odebrania sobie życia jest u Pani silna proszę jak najszybciej zgłosić się po pomoc do specjalisty np. lekarza psychiatry lup psychoterapeuty.

Jeżeli kiedyś odczuła Pani poprawę po psychoterapii, to proszę znowu skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty. Biorąc pod uwagę myśli samobójcze, zalecałabym również konsultację psychiatryczną. Być może oprócz psychoterapii wskazana będzie też farmakoterapia.

Pozdrawiam serdecznie.