Silny lęk przed ludźmi

dzień dobry chciałbym opowiedziec historię mojej choroby otóż od kilku lat choruje na silny lęk przed ludzmi kiedy ide ulicą albo jestem w miejscu gdzie jest dużo ludzi mam wrażenie że wszyscy mnie obserwują smieją się ze mnie obgadują i knują przeciwko mnie jestem bardzo nieśmiały rozmowa z kimś to istny horror a jak już dojdzie do tej rozmowy to często gubie wontek zaczynam się jąkać mówie cienkim głosem i tylko to co musze rozgadywać się boje wiem że to głupio teraz zabrzmi ale boje się że ja

Witam

W Pana przypadku problemy z mową są silnie związane z problemami emocjonalnymi.
Proszę udać się na konsultacje do psychiatry, który zdiagnozuje Pana w kierunku ewentualnej nerwicy bądź fobii. Zgodnie z diagnozą zaleci leczenie farmakologiczne bądź psychoterapię.
Proszę nie zwlekać i zadbać o jakość życia.

Pozdrawiam

Joanna Gałczyńska-Adamiak
www.centrum-logopedyczne.pl

Mgr Patrycja Stajer

Witam,
z tego co Pan opisuje wynika, że czuje się Pan niekomfortowo i ma trudności w kontaktach z innymi. Proszę zgłosić się do lekarza Psychiatry , potrzebne są leki, które przyniosą Panu oczekiwaną pomoc.
Pozdrawiam