Silny skroniowy ból głowy a tabletki na trądzik

Witam przyjmowałam tabl antykoncepcyjne na trądzik 5 dni jednakże doznałam silnego bólu głowy skroniowego, które spowodowało prawie omdlenie, odstawiłam i miała nocne poty , ból występuję jeszcze głowy po jakim czasie powinien minąć, proszę o poradę

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc, ponieważ nie wiem jaka jest przyczyna bólu głowy. Nie musi mieć związku z przyjmowanymi lekami. Pozdrawiam