Silny skurcz w łydce i wystająca kość w kostce

Witam. Dzisiaj będąc na spacerze poczułam silny skurcz w prawej łydce, który nie ustępował pomimo masażu. Ustąpił prawie całkowicie dopiero po kilku godzinach.Zauważyłam, że poniżej kostki od zewnętrznej strony jakieś 3cm po przekątnej zaczęła mi wystawać mocno mała kość pod skórą (w drugiej stopie tego nie ma). Miejsce to jest zacienione ale nie puchnie. Gdy stoję lub chodzę czuję ciężar nogi od kolana w dół i ciągły skurcz łydki. Czy powinnam udać się do lekarza? Z poważaniem, B.C.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ na podstawie opisu nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości i czy konieczna jest interwencja lekarska.