Silny spadek wagi po porodzie

Dobry wieczor moj priblem opisze krotko po pierwszym porodzie schudlam do 38 kg z wagi 55 kg. Waga unormowala sie sama po 6 miesiacach bez zadnych diet specjalnych poprostu wrocila sama. Po drugim porodzie z wagi 58 kg obecnie waze 36 kg Spadek tych 22 kg trwal okolo 7 dni. Obecnie corka ma 2 lata waga stoi w miejscu lekarze rozkladaja rece wyniki badan sa w normie. Nie badalam sie tylko na nowotwory reszta w normie moj wzrost 165 cm co mam zrobic czy to cos groznego dlaczego trace wage po porod

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i możliwości oceny badan dodatkowych nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem tak znacznej utraty masy ciała po porodzie. Sugeruję kontakt z internistą lub endokrynologiem.