Silny stres a hipomania

rok temu maż w wyniku stresu ogromnego doznał epizodu hipomani jednorazowo faszerują go przez cały czas prywatnie chodzi kwetapleks sr depakine 500,mirtor,citronal depralin riccordo itd po wszystkim jest otepiały tylko spi brak koncentracji ,zaprzestal 4dni czul sie dobrze tylko nie spał obecnie bierze depakine wiecz bonogren rano citronili w obiad od 5dni i znowu tylko spi i tak caly rok pieniadze tracę nie wiem co robić nie ma zadnej padaczki spokoj emeryture po co go tak otumaniac prosze

Proszę o swoich wątpliwościach powiedzieć lekarzowi prowadzącymi przypadek Pani męża. Być może będzie można zmienić lub zmniejszyć dawki leków, bądź też skorzystać z psychoterapii zamiast farmakoterapii. Jednakże decyzję o tym może podjąć jedynie lekarz, który ma osobisty kontakt z pacjentem. Porada online jest w tym wypadku jedynie sugestią. Powodzenia!

Witam, proszę udać się na konsultację do innego specjalisty i porozmawiać o swoich wątpliwościach, długotrwałe branie wielu leków nie jest generalnie wskazane, warto próbować modyfikować leczenie i dostosowywać do aktualnego stanu pacjenta.Pozdrawiam