Silny stres a ryzyko ciąży

Witam, ostatni stosunek w lipcu 2013, potem trzy razy okres był 9 w sierpniu, wrześniu, październiku), cztery testy ciążowe- wszystkie negatywne, w zasadzie żadnych objaw ciąży oprócz tego że od listopada nie dostałam okresu; poziom stresu w ostatnim roku jest duży-wcześniej nieregularne okresy-jednak do miesiąca opóźnienia był. Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo że mogę jednak być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Jeżeli ostatni stosunek odbył się w lipcu to do tej pory pojawiłoby się znacznie więcej objawów niż tylko brak okresu. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu.