Silny stres doprowadzający do bólu

Witam. Od długiego czasu mam problemy ze stresem .Od pewnego czasu stres mnie nie opuszcza ..nie mam dużych problemów .Stres jest bardzo odczuwalny w całym ciele;a najbardziej w nogach ;;doprowadza do bólu..Zaczęłam mieć także problemy z koncentracją ..czuję się osłaiona i mam napady płaczu. Proszę o pomoc

Warto zgłosić się do psychologa. Podobne objawy mogą być początkiem depresji, zaburzeń o podłożu lękowym lub zaburzeń adaptacyjnych. Warto pozwolić sobie pomóc i podjąć prace nad redukcja objawów i lepszym radzeniem sobie ze stresem w przyszłości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza