Silny stres i nudności przed maturą

Witam, za 4 dni mam maturę. Ciągle mnie 'telepie' wewnętrznie, policzki mi drętwieją, kręci mi się w głowie, jest mi niedobrze, ogólnie strasznie złe samopoczucie. Przez takie właśnie objawy nie byłam na próbnej maturze. Było mi strasznie niedobrze, chciało mi się zwymiotować. Prosze o pomoc ! Jak sobie z tym poradzić? Nie chcę przez to uniknąć matury .. :(

troche pozno jak na taki temat...przede wszystkim prosze nauczyc sie oddzielac fakty od mysli, ktorymi sie Pani nakreca.....,odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam, w tej chwili pozostaje Pani jedynie udać się do jakiegokolwiek lekarza i poprosić o zapisanie leków uspokajających ukierunkowanych na likwidowanie tzw ataków paniki i zażywać je podczas trwania matur. Matura to bardzo stresujące doświadczenie, wiele Pani kolegów i koleżanek zapewne jest w panice, ale nie wiem czy ta świadomość będzie dla Pani pomocna, trzymam kciuki!!