Silny stres wpędził mnie w nerwicę lękową

Bardzo, ale to bardzo nie radzę sobie ze stresem. Jakiś czas temu lekarz rodzinny stwierdził, że mam nerwicę lękową, gdyż mam problemy z wychodzeniem z domu. Jestem już tym zmęczona i strasznie załamana, POMOCY
ponad rok temu

Może się Pani umówić na terapię u mnie, albo dowolnego innego terapeuty.
Mój nr. tel. jest na stronach z informacjami o mnie.
Pozdrawiam
Jakub Pyka

witam,
Nie wiem ile masz lat, od kiedy cierpisz i jak to wygląda. Nie mogę zatem konkretnie Ci pomóc. Nerwica lękowa to poważne schorzenie, które samo "nie przechodzi". Należy znaleźć przyczynę tego stanu i zmienić. Często jest to zbyt trudne dla osoby cierpiącej. Należy wspomóc się wtedy lekami od lekarza rodzinnego lub psychiatry. Poza tym dobrze jest się udać do psychologa lub psychoterapeuty, który pomoże w poukładaniu pewnych rzeczy na nowo. pozdrawiam

Witam
Myślę, że w tym przypadku niezbędna będzie konsultacja psychiatryczna oraz stały kontakt terapeutyczny z psychologiem.
Pozdrawiam