Silny trądzik u 25-latka a odpowiednie działania

Witam,mam problem z pryszczami...Od zawsze mialem problemy z cera,ale to,co sie teraz dzieje przechodzi wszelkie granice..Teraz praktycznie codziennie gdy wstaje rano,musze zobaczyc w lustrze ten okropny widok..Mam 25 lat,mialem tradzik a teraz z tej bezradnosci probuje juz wszystkiego,ostatnio zaczalem uzywac peelingu ale to tez nic nie daje..Najgorzej mam z goleniem sie..Krosty i wypryski nie pozwalaja na komfortowa depilacje..czy jest jakis sposob na to..?Czy mozna temu zapobiec?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Jeżeli proste metody nie dają rady powinien Pan jednak udać się do gabinetu dermatologicznego. Być może trzeba sięgnąć po farmakologię. Tam zostanie Pan zdiagnozowany i zaproponowana terapia.