Silny ucisk w głowie po wypiciu alkoholu

Witam mam taki problem, jakiś rok temu dostałem przegrzania słonecznego. Zrobiłem takie badania jak : MRI głowy, TK głowy, badania na cholesterol ; boreliozę ; cukrzyce ; rożne badania krwi i wszystkie są w porządku. Ale po wypiciu jakiejkolwiek ilości alkoholu na drugi dzień mam silny ucisk w głowie raz z tyłu a raz z góry, mierze ciśnienie codziennie i mam miedzy 115/60 a 135/80 bardzo rzadko przekracza mi 140 na 85. Dlaczego tak mi się dzieje ? Proszę o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy i wartości ciśnienia tętniczego krwi nie budzą niepokoju w sytuacji spożywania alkoholu w dniu poprzedzającym dlatego nie widzę powodu doo pogłębiania diagnostyki. Jeżeli jednak jest Pan zaniepokojony swoim stanem zdrowia sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania będzie w stanie wypowiedzieć się bardziej jednoznacznie.