Silny upadek na kość ogonową

Witam, wczoraj doznałam silnego upadku na kość ogonową. Przez pierwszych parę minut czułam niesamowity ból oraz niemożność oddychania. Dzisiaj czuje juz słabszy, ale nadal dość mocny ból w odcinku lędźwiowym. Boli mnie przy wykonywaniu jakichkolwiek ruchów, nawet podczas spoczynku. Co to może być? Czy powinnam jeszcze dziś zgłosić się do lekarza, czy zaczekać aż samo ustąpi ? Pozdrawiam, Martyna

Lek. Katarzyna Szymczak

Warto byłoby jeszcze dziś udać się do lekarza i wykonać rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam