Silny wpływ stresu na życie

Witam, zwracam się z zapytaniem co zrobić gdy w życiu codziennym towarzyszy mi duży stres w pracy szybko się denerwuje po pracy nie potrafię sobie radzić z towarzyszącym mi stresem mimo starań proszę o podpowiedź co mogę w tej kwestii zrobić by było lepiej.

W tej sytuacji wskazane byłoby, żeby udał się Pan na konsultację do psychoterapeuty. Podczas wizyty (wizyt ) możliwe będzie określenie przyczyny, dla której tak Pan reaguje na sytuację w pracy, dlaczego przeżywa Pan silny stres, z którym Pan sobie nie radzi. W kolejnym kroku możliwe będzie zaproponowanie Panu działań (np. psychoterapii ), które pomogą w Panu w przeżywanych trudnościach.

Pomocne bywa przyjrzenie się przyczynom nadmiernego przeżywania emocji lub możliwościom zmiany trybu funkcjonowania (jeśli stres przerasta możliwości funkcjonowania). Najłatwiej zrobić to w konsultacji i współpracy z psychologiem, psychoterapeutą.