Sina dolna warga ust

Witam mam problem,od kilka dni co jakis czas moja dolna warga dokladnie po srodku robi sie sina(jakby niebieska) . Warga mnie przy tym nie boli..Zaczynam sie niepokoic bo pojawia sie to juz od kilku dni.Co to moze oznaczac? Bardzo proszę o opowiedz.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić co może być powodem zgłaszanych objawów. Jeżeli zasinienie pojawia się okresowo może to oznaczać iż problem wynika z infekcji opryszczką lub choroby serca lub naczyń, która w rezultacie powoduje niedokrwienie . Proponuję skonsultować się z lekarzem rodzinnym.