Sina łydka i zaburzenia czucia po operacji usunięcia żylaków

Witam. Dzisiaj mija rok od operacji żylaków kończyny dolnej jaką miałem. Mimo upływu czasu, łydka jest miejscami nadal sina i występuje zaburzenie czucia. Czy to normalne? 10lat wcześniej operowałem drugą kończynę i mimo tego, że żylaki znowu się pojawiły, takich problemów nie było. Pozdrawiam Marcin

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Radziłbym w takim wypadku wykonać kontrolne USG metodą dopplerowską, aby ocenić obecny stan układu żylnego w tej kończynie dolnej, skonsultować się w tej sprawie z chirurgiem naczyniowym.