Sina twarz i ręce a przyczyna zgonu

Witam w ubiegły weekend zmarła mi ciocia miała 80 lat była z zawodu lekarzem psychiatra. Ja jestem za granicą i niestety nie było mnie na pogrzebie. Mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje, ponieważ policja zadzwoniła do mojej mamy i godzinie 17 ze ciocia odeszła lekarz przyjechał później moi rodzice dotarli o 18:30. Na akcie zgonu została napisana godziną 18:20 i przyczyna nieznana. Nie było sekcji zwłok bo stwierdzili że nie ma takiej potrzeby ciocia miała sina twarzi rece Co mogło być przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn mogło być bardzo wiele. Czy ciocia leczyła się na coś? Brała jakieś leki?