Sine gardło i powiększony prawy migdał

Panie Doktorze mam od 2 miesięcy dosłownie sine gardło i powiekszony prawy migdał oraz kubki smakowe na jezyku po prawej stronie przy migdale i żadnego bólu gardła..w badaniach wymazu z gardła nic nie wyszło w ogólnych badaniach wszystko ok OB 4 nikt nie wie czego przyczyną może być mój stan zdrowia.Brałam ceroxim i bez zmian...pani laryngolog kazała usunąć tą przerosnieta kubkę smakową..inny lekarz mówi że może to stan nowotworów. .mam 30 lat i szukam pomocy bardzo się boję. ..

Z Pani wyników badań dodatkowych wynika, że jest Pani zdrowa. Na jakiej więc podstawie lekarz wypisał Pani antybiotyk. czyli lek, który niejednokrotnie może wyrządzić więcej szkody niż choroba Antybiotyki wypisujemy z rozwagą i tylko w razie uzasadnionych wskazań leczniczych. Tragicznym zjawiskiem w Polsce jest wypisywanie antybiotyków jak cukierki. Kubków smakowych nie usuwa się to potrzebne elementy naszej drogi pokarmowej i bywają często rożnej wielkości w zależności od wrodzonej urody języka. W tym wieku u kobiet nie spotyka się nowotworów gardła, spokojnie, nie bój się. Ale przebadaj się u doświadczonego, praktyka, chirurga głowy i szyi, mężczyzny.