Sine krostki na skórze w miejscu zgięcia ręki

Witam, Od kilku dni zauważylam u prawej ręce w miejscu zginania palców sine kostki. Mają barwę zielono-niebieską. Wszystkie. Od wczoraj tak samo się pojawił na lewej. Dziś prawa ręka jest delikatnie wątła. Kolor ciągle pozostaje bez zmian. Czy moze mi ktos poradzić, co zrobic procz udania sie do lekarza 1wszej pomocy? Z grubsza co to moze byc? Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. proponuję udać się dolekarza rodzinnego.