Siniak i guzek w okolicy jajnika po uderzeniu u 8-letniej córki

Moja 8- letnia córeczka miała niedawno wypadek na hulajnodze, wjechała na krawężnik i kierownica uderzyła ją mocno w brzuch w okolicy lewego jajnika. Powstał ogromny siniak, który już zanika, ale dziś przy kąpieli córcia mi się poskarżyła że wyczuwa guzek w okolicy siniaka, dotknęłam i rzeczywiście jest tam pod skórą jakieś stwardnienie :-(czy powinnam się z tym jak najszybciej zgłosić na badanie usg? Czy taki wypadek może być niebezpieczny dla jej jeszcze nierozwiniętych narządów rodnych?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.