Siniak po biopsji mammotonicznej guzka piersi

Dwa tygodnie temu mialam wykonana biopsje mammotoniczna guzka piersi. W tej okolicy mam siniaka co jest podobno normalna reakcja ale teraz pojawiło sie rowniez zaczerwienienie skory. Nadmienię ze okolo trzy miesiace temu mialam robiona biopsje mammotoniczna guzka w drugiej piersi i takie zaczerwienienie nie wystapiło. Mam obawy........

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie mam szansy obejrzeć zmiany jaka powstałą po biopsji jedyne co moge doradzić to kontakt z lekarzem wykonującym biopsję.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski