Siniaki i guzki po kręceniu hula hop

Witam:-) od pewnego czasu krece hula hop. Zrobiły mi sie siniaki wokół talii, po paru dniach znikły lecz w miejsce największego zrobiły mi się dwa nieduże guzki (jeden obok drugiego) nie bolesne. Jeden jest na wielkość około 1 cm a drugi mniejszy. Chcę się dowiedzieć czy mogę dalej kręcić i czy to może być coś poważnego? Powinnam się zgłosić do lekarza? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. :-)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości Pani zbadać co właściwie wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbada opisane guzki i odpowie na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.