Siniaki i krwawienia z nosa a możliwe przyczyny

Witam. Mam 27 lat jestem kobieta. Od paru tygodni pojawiaja mi sie na udach glownie siniaki bardzo dlugo schodza. Krwawie z nosa jestem oslabiona trzesa mi sie rece i nogi ( ostatnio nawet stracilam przytomnos ) nie mam apetytu robie posilek dla siebie i syna ale po paru kesach stoi wszystko w gardle. Mam niskie cisnienie 96/62. I caly czas podwyzszona temperature ok. 37.6. Mialam tez robione badania ze wzgledu na historie rodzinna CA125 wynik 41.08. Co mi moze dolegac jest czym sie martwic?

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące i na pewno wymagaja konsultacji i badań dodatkowych pod okiem internisty, Na podstawie podanych informacji nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co może być przyczyną Pani dolegliwości.