Siniaki i mrowienie w nogach, utrata wagi

Witam.Mam 25 lat,164cm/51kg.W ciągu ostatnich trzech miesięcy schudłam ok. 6kg a w żaden sposób się nie odchudzam Zauważyłam u siebie kilka niepokojących objawów:siniaki które same powstają w okolicach ud (nie na skutek urazu),mrowienie w nogach szczególnie w prawej,nocne pocenie,odczuwam ogólne zmęczenie,niewyspanie,jestem nerwowa,mam utrzymujący się dziwny kaszel choć wcale nie czuję się przeziębiona(często mam uczucie jakby ktoś położył mi kamień na klatce piersiowej i ciężej mi się oddycha).

Witam! W tej sytuacji powinna Pani zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne. Bezwzględnie należy również wykonać podstawowe badania krwi (morfologia krwi z ręcznym rozmazem, jonogram, TSH).