Siniaki na brzuchu po kręceniu hula-hoop

Od kilku dni kręcę hula hopem z wypustkami. Zrobiły mi się duże siniaki na brzuchu. W związku z czym mam pytanie czy dalej kręcić czy poczekać aż siniaki zejdą. Chciałabym dodać, że kręcenie hula hopem nie sprawia mi wielkiego bólu nie do zniesienia, jednakże nie chciałabym się nabawić jakiś problemów. Proszę o odpowiedź
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Oczywiście z zaistniałej sytuacji radziłbym zaprzestać tego typu ćwiczeń. Warto jednak wyjaśnić przyczynę powstawania siniaków. Polecam wykonać morfologię krwi. Często zaburzenia w tym zakresie mogą być oznaką toczącej się choroby.