Siniaki na brzuchu po zastrzykach zakrzepowych

Hej. Jestem po operacji i dostaje zastrzyki zakrzepowe i mam na brzuchu przez to siniaki czy moge jakos cos zrobic Eby uniknąć tych siniaków ? Bo przez to mnie całe mięśnie brzucha bolą ;d

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by uniknąć zasinień po zastrzykach. By przyspieszyć ich wchłanianie, sugeruję stosowanie maści heparynowej.