Siniaki na nogach i wyniki badania krwi

Od pewnego czasu pojawiają mi się od niczego siniaki na nogach, byłam u lekarza pani doktor stwierdziła że to z wysiłku, zaleciła badania i stwierdziła że są idealne i że mam nie obciążać nóg (czyli powinnam chyba przestać chodzić) Wyniki krwi które wykraczają poza normę NEUT% 39,2 [40,0-70,0] EO% 10,5 [1,0-5,0] Wskaźnik protrombinowy 62,9 [80,0-120,0] Dodam że raczej nie choruje, od czasu do czasu jakieś przeziębienie mnie złapie. Pozdrawiam Agnieszka

Witam. W wynikach badań zwraca uwagę podwyższony poziom eozynofili co najczęściej wiąże się z istnieniem chorób alergicznych bądź pasożytniczych. Pozostałe wyniki badań nie budzą niepokoju i powinny być interpretowane w kontekście bezpośredniego badania klinicznego pacjenta.