Siniaki na podbrzuszu u dziecka z wrodzoną wadą serca i padaczką

witam zaowazylam u mojej 11corki 2 migdalowate sinaiki w dole brzucha co to moze byc. mala choruje na padqczke i ma wade wrodzona serca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane siniaki najpewniej są konsekwencją urazu. Teoretycznie może być to jednak także wynik np. zaburzeń krzepnięcia. Gdyby zatem pojawiły się kolejne siniaki, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą pediatrą.

Niestety nie podaje Pani jakie leki dziecko przyjmuje, za malo też jest informacji o stanie dziecka. Zalecam badanie u lekarza, który po obejrzeniu zaleci dalsze postepowanie. Pozdrawiam