Siniaki na udach, anemia i brak apetytu

Często pojawiające się siniaki na udach, anemia, brak mocy, brak apetytu i silny ból w klatce piersiowej od 2 miesięcy. O czym to może świadczyć i jakie badania należy wykonać? cukier w normie. zdjęcie klatki wykonane, nieznaczne prawo stronne skrzywienie kre. piersiowego. dodam ze choruje od 12 lat na padaczke i mam alergie, wiec nie bardzo wiem jakie badania mogę zrobić. ze zdjęciem klatki najlepiej się wybrać do jakiego lekarza? bo zdjecie robiłam prywatnie i z nikim go nie konsultowałam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie do lekarza rodzinnego, o bezposrednim badaniu i przeanalizowaniu wykonanych juz badan bedzie mozna okreeślic odpowiednie dalsze postępowanie.