Siniaki po hula hop z wypustkami

Od kilku dni ćwiczę na hula hopie z wypustkami. Zrobiły mi się duże siniaki. Proszę o odpowiedź czy dalej ćwiczyć ( nie sprawia mi to wielkiego bólu) czy poczekać aż siniaki zejdą. Dziękuję za odpowiedź
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto zaprzestać ćwiczeń, choćby do momentu zejścia zasinień. Warto jednak zastanowić się dlaczego one się pojawiły. Warto wykonać podstawowe badania krwi by ocenić stan twojego organizmu. Zgłoś się do swojego lekarza rodzinnego.