Sinienie i bóle zęba

Witam ! mam problem z moim zębem (jedynką) dluzszy czas zaczela mi siniec a od niedawna mnie pobolewa i nad zebem(na dziasle)zrobila mi sie gulka... mieszkam w Irlandi i kanalowe leczenie kosztuje okolo 350 euro tyle ze nie wiem wlansie czy to jest za calosc leczenia czy jakos od wizyty... jak myslicie w ile wizyt takie cos mozna wyleczyc :( ? na urlopie w polsce nie moglam tego zrobic bo powiedziala mi elkarka ze to potrwa nawet 3 tygodnie z wybieleniem itd ....

Prawdopodobnie doszło do obumarcia miazgi powikłanego zapaleniem tkanek okołowierzchołkowych stąd to wygórowanie na dziąśle.Konieczne jest szybkie leczenie endodontyczne możliwe do przeprowadzenia na jednej wizycie.Docelowo wybielenie zęba (wymiana opatrunku 1-3 razy, w zależności od stopnia zabarwienia) i odbudowa estetyczna.