Sinienie palców u ręki

Witam mam mały problem od jakiegoś czasu zauwazylam ze co jakiś czas któryś z palców i za każdym razem inny palec robi mi sie fioletowy takjakby pękło naczynko i strasznie rwie czy ciagnie w tym palecu. Proszę o poradę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego oraz skierowanie do reumatologa celem pogłębienia diagnostyki. Pozdrawiam