Sinienie ust i niska temperatura ciała

Witam serdecznie, od jakiegos czasu zauwazylam ze sinieja mi usta i moja temperatura ciala jest dosc niska czasami nawet 34'C do tego wszystkiego mam tez czasami sine palce u rak i zeby bylo dziwnie to mam dosc wysokie cisnienie 110/160 oczywiscie na cisnienie biore tabletki.Co dla mnie jest dosc dziwne to , to ze bardzo sie poce nawet zima jest mi duszno i oblewa mnie goracy pot i romience na policzkach ,najbardziej poci mi sie glowa pot cieknie mi po policzkach.Nie mam pojecia co sie dzieje ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami naczyniowymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.