Sinienie ust u córki po całkowitej korekcji wady serca

Córka 08.11.2013 miała całkowitą korekcję wady serca Tetralogia Fallota.Do tej pory nic się nie działo.Od 2 tyg zauważyłam że sinieją jej usta,co nie jest spowodowane wysiłkiem,jaka może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub najlepiej lekarza kardiologa dziecięcego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.