Sino-czerwone punkty na skórze nóg

Witam...Chcialabym wiedziec co moze byc przyczyna tego ze na skorze moich nog widac czerwone punkciki,ktore tez momentami sa sine.Reaguje bardzo na goracy prysznic.Wtedy pojawia sie zaczerwienienie i ogromne swedzenie,ktore ustaje gdy cialo sie ochlodzi.Lecze sie na tarczyce i mam bole kolan.Ostatnio w wyniku rozmazu pojawil sie minimalny obnizony poziom eozynofili.CRP w normie.OB zawsze podwyzszone..Okolo--50.Prosze o pomoc.Pozdrawiam.Barbara.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny zmian. Konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.