Siny guzek w odbycie u 22-latka

Witam, Mój problem polega na tym że od paru dni przy myciu, zauważyłem w odbycie jakiś siny guzek jest on wielkości pestki czereśni lub nieco większy, nie boli, nie piecze, są to dwa, jeden wiekszy drugi mniejszy. jak to wyleczyć i co to w ogóle jest ?. proszę o pomoc ! ;(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie są to guzki krwawnicze. Proszę zakupić w aptece maści bez recepty. Przed rozpoczęciem leczenia, należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym i potwierdzić diagnozę.