Siny ślad na prąciu po zabiegu obrzezania częściowego

Witam, dnia 5.07 miałem zabieg obrzezania częściowego. 1Po jakim czasie mogę zabrać się za akrtywne ćwiczenia-siłownia/bieganie 2.Mija 3 dzień lecz nie jestem wstanie odciągnąć napletka. Lekarz zalecił aby odsłonić zołądź po 2 dniach. Niestety drugiego dnia tak jak dzisiaj( dzień 3) nie jestem w stanie odciągnąć napletka, czuje duży ból. Szwy są schowane pod napletek. 3. Od dnia zabiegu na prąciu jest ciemny/siny ślad (krwiak?) - skutek znieczulenia? Proszę o odpowiedź.

Witam. To jeszcze wcześnie od zabiegu i obrzęk uniemożliwia odprowadzenie napletki - to powinno minąć. Ja zalecam do odkażania stosować octenisept, a następnie pokryć żołędź maścią alantan. Efekty uboczne zabiegu wycofają się stopniowo. Ćwiczenia fizyczne, jeśli nie będą sprawiały dolegliwości są możliwe.