Siwe włosy u 22-latka

Spotykam się z pewnym chłopakiem, zauważyłam że z tyłu głowy ma siwe włosy, a ma dopiero 22 lata. Ma bardzo ładna twarz, aczkolwiek boję się tego, że już jest siwy. Wiem, że to dziwne z mojej strony. zależy mi na nim, ale czemu martwię się o opinię znajomych i rodziny...? Czy powinnam go zostawić skoro teraz już mam takie odczucia, czy próbować wybić sobie z głowy ten wstyd lub coś zrobić z tą siwizną? Tylko jak? Bardzo proszę o pomoc, martwię się o to że mam takie puste odczucia...

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

:)
siwienie włosów to kwestia genetyczna, można spowolnić proces np stosując odpowiednie szampony, jednak jest to proces postępujący.
Jest rzeczą całkowicie naturalną, że na pewnym etapie życia zwracamy uwagę na powierzchowność w ocenie drugiego człowieka. Nie jest to właściwa droga, ale każdy musi sam do tego dojrzeć. Jeśli przeszkadzają Pani siwe włosy u partnera, proszę przemyśleć, czy wasz związek opiera się na mocnych podstawach.