Skaczące ciśnienie i ból w klatce piersiowej

MAM problem ze swoim zdrowiem od kilku dni mam skaczące ciśnienie ból w klatce straszny podczas kaszlu, ból głowy przy najmniejszym ruch bolą mnie stawy obrzękł mi u stopy staw skokowy jestem rozbita

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji wirusowej. Nie mniej jednak wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego które wykluczy groźne stany chorobowe jak np. niedokrwienie mięśnia sercowego czy zapalenie płuc.