Skad bierze się małowodzie?

Witam , mam pytanie do ginekologa. Proszę o pomoc.urodziłam martwe dziecko w 17 tygodniu .Od początku mialam malo wód a na koncu w ogólei silne goraczki. Mialam polip na szyjce i krwawilam cały czas. Przez to nie bylam bada czesto. Z kad bierze się malowodzie ,? czy moge spróbować jeszcze raz.? Czy znów mogę to miec? Kiedy moge ile musi minac czasu ? Czuje pustke i zaznaczam mam 2 dzieci i nigdy tak nie mialam

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele i roztrzygnięcie konretnej przyczyny w tym momencie jest bardzo ciężkie. może wynikać np. z odwodnienia matki, chorób naczyń łożyska oraz chorób nerek u dziecka. proponuję udac się do ginekolooga.