Skąd biorą się nawracające infekcje gardła?

Dzien dobry moj problem dotyczy ciaglych infekcji gardla co 1,5 w miesiace dostaje antybiotyk ktory malo co pomaga , mam 36 lat jestem kobieta oprocz tego przez caly rok bezbarwny katar , podczas infekcji zielony , lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i nadcisnienie prosze o pomoc jakie badania wykonac lub do jakiego lekarza d ie zglosic bo jestem zalamana tym stanem , prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do laryngologa być może warto pobrać wymaz i zastosować leczenie celowane